موسیو هستید؟ فردریک مال بزنید!

نویسنده :هایپرعطر تاریخ : ۲۹ آذر ۱۳۹۷ مشاهده :240 بار
عطر مردانه موسیو از فردریک مال

موسیو هستید؟ فردریک مال بزنید!

از زمانی که پدر بزرگش سرژ ساخت عطر را در کریستین دیور پایه گذاری کرد و مادرش مدیر اجرایی یکی از خانه های مشهور عطرسازی بود، آینده درخشان او کاملاً قابل تصور بود.

فردریک در زمینه تاریخ هنر تحصیل کرد و تسلط کاملی در خصوص عطرسازی یافت. سپس کار خود را با ۹ نفر از برترین طراحان مشهور صنعت ساخت عطر، در سال ۲۰۰۰ میلادی آغاز کرد.  شرایط ویژه او در تولید عطر موجب شد تا با کیفیت ترین و خلاقانه ترین تولیدات را از موفق ترین طراحان جهان در کلکسیون برند خود داشته باشد. او تمامی محدودیت های مالی، خلاقانه و حتی تکنولوژیکی را از پیش روی طراحان خود برداشت و اندیشه آنها را در خلق محصول جدید کاملاً رها ساخت تا با پرواز تفکرات نوآورانه این افراد و عبور از مرز محدودیت ها، برند وی نیز به اوج شکوفایی خود برسد!
“فردریک مال” عطرهایش را با نام طراح همان رایحه بر روی محصول عرضه می کند و خود نیز به عنوان ویرایشگر محصول، بر تولید و تغییرات ظریف کار نظارت دارد.

رشته های در هم تنیده:

عطر مردانه “موسیو” توسط برونو ایوانوویک طراحی شده است. بهترین تصوری که از این محصول می توان ارائه کرد، در هم تنیده شدن دو رشته رایحه ی غالب است. اگرچه این عطر محصولی دو بخشی محسوب نمی شود و این فواصل به خوبی توسط سایر رایحه ها پوشش داده شده اند اما در مجموع، شما دو رشته ی بویایی غالب را در این عطر احساس خواهید کرد.
رشته اول که به دلیل عطر پودری و غبارآلودش شما را به سمتی مردانه و کلاسیک سوق می دهد، و رشته دوم که با رایحه ی سبُک اما بخوردارش شما را با مردی مدرن، جوان و بالغ رو به رو می سازد.

نام: Monsieur

کمپانی: Frederic Malle
نوع: مردانه
گروه بویایی: شرقی- وانیلی
فصل و سن مصرف: مناسب فصول سرد و سنین بیش از ۲۸ سال

 

بررسی رایحه:

موسیو، غبارگرفته و کمی خاکی- پودری به پیشواز شما خواهد آمد. پیش از آنکه فکر کنید که آیا کلاسیک است یا مدرن، با رایحه ای جوان، با طراوت و کمی سرسبز که با نسیم چوبهای سدر و خاک اره تزئین شده است تر و تازگی خود را به رُختان خواهد کشید. طعم شیرین بسیار اندک و محوی در قلب موسیو نیز وجود دارد که تنها برای جزئیات بخشیدنِ بیشتر به عطر افزوده شده و قدرت شیرین کردن طعم عطر را ندارد.

اگر این بخش را همان رشته اول رایحه بدانیم، از این پس رشته دوم بویایی آغاز خواهد شد. نت چرم جیر که تمی دودی، زبر و بسیار گرم دارد وارد صحنه می شود و عطر را بالغانه تر می سازد. این رایحه ی زبر و دودی، موسیو را عمیق و غبارآلوده تر می کند و بر خشکی رایحه نیز می افزاید. تا رسیدن به نت نهایی ، این دو رشته ی بویایی در کشمکشی مداوم با یکدیگرند و عطر نوسانی پیوسته میان اولین رشته از رایحه خاک ملایم ،غبار و چوب سرسبز، و دومین رشته با حالتی زبر و دودی دارد.

 

اکنون و در نت نهایی ایوانوویک باید با پایانی لذت بخش “موسیو” را خاتمه دهد. چه ترکیبی بهتر از نت های شیرین و ملایم می تواند عطر را آرامش بخشیده و لبه های تیز رایحه را نرم تر سازد؟! مسلماً چیزی بهتر از آن وجود نخواهد داشت. بنابراین کهربا، وانیل و مشک در پایان قرار داده می شوند.
فراموش نکنید که این عطر از مردی متشخص، جوان و پویا سخن می گوید، پس به کار گرفتن یک نت مرکباتی ملایم در همین لحظه پایانی می تواند به تازه ماندن همیشگی این موسیوی جوان کمکی بزرگ کرده باشد.

 

موسیو کیست؟

این “موسیو” آنگونه که فکر می کنید مسن نیست. او یک مرد متشخص و جوان فرانسوی با سن و سالی در حدود ۳۵ تا ۴۰ ساله است. اغلب پوشش سنگینی را انتخاب می کنه که نه چندان مردانه و نه چندان اسپورت و سبک است، چرا که او یک مرد مدرن است که باید جوانی، مدرنیزگی و وقار را در پوشش خود منعکس سازد.

 

 

 

نظرات کاربران (0 نظر )

پاسخ دهید

*

تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است
preloader