مزه ای فوق العاده، مردی فوق العاده!

 

مزه ای فوق العاده، مردی فوق العاده!

پرانرژی و شوخ طبع  است. قوای بدنی بسیار خوبی دارد و فعال و متکی به نفس می باشد. به غذاهای خوب و رقص علاقه بسیاری نشان می دهد پس می توانید به او برای یک دور رقص پیشنهاد دهید و مطمئن باشید که از آن استقبال خواهد کرد. شخصیت صمیمی و خوش بینش موجب می گردد تا ارتباط بسیار خوبی را در اولین دیدار با او بر قرار کنید.

 

نگاهی بر کلکسیون A*Men

ماگلر باز هم در ۲۱۰۵ دست به کار شده و نسخه دیگری از کلکسیون A*men  هایش را روانه بازار ساخته است. او این بار بر خلاف تولیدات گذشته که اغلب بسیار گرم بودند، سبکی خنک را گزینش کرده تا هواداران خود را با محصولی تابستانه سورپرایز کند. کمپلکسی از مرکبات نارنجی رنگ!

یکی از ویژگی های بارز این برند در تاثیر گذاری رایحه هایش نهفته است. اغلب عطرهای آن به گونه ای طراحی می شوند که در اولین تست گیرایی چندانی ندارند اما زمانی که برای دفعات آتی به آنها مراجعه می کنید با حسی کاملاً متفاوت ازاولین تست رو به رو خواهید شد. جاذبه ای وصف نشدنی که بی وقفه شما را به سمت خود سوق می دهد و هر بار بیش از پیش افزایش می یابد. ماگلر اغلب محصولات کلکسیون  A*Menرا به صورت محدود عرضه  می کند و پس از مدتی تولید آن را متوقف می نماید.

البته این ویژگی فوق در برخی مواقع برای او دردسر ساز نیز بوده است چرا که محصولات آن درست در لحظه ای که هواداران را به اوج لذت می رساند، توقف تولید می شوند و طالبان در فقدان معشوق خود می سوزند. نمونه ای از این واقعه در ارتباط با عطرPure Malt  رخ داد که مسلماً هوادارنش این موضوع را به خوبی به خاطر دارند.

و اما الترا زست، آن هم همانند سایر تولیدات این برند فقط با یک بار تست جوابگوی شما نخواهد بود. پینشهاد ما آن است که حداقل دو یا سه بار اقدام کنید و تا شکوفایی کامل رایحه حدود ۲ ساعت صبر نمایید. در تمامی نتها خود را غرق سازید و اجازه دهید ماگلر شما را در میان باغ مرکبات خود به هر سویی براند.
 

برند: :  Thierry Mugler
نام:  A*Men Ultra Zest
نوع: مردانه
سال تولید: ۲۰۱۵
گروه بویایی: چوبی و ادویه ای
سبک عطر: سرزنده و پر انرژی
سن مصرف: بیش از ۲۵ سال
مکان مورد استفاده: تعطیلات، سواحل گرمسیر، مصرف روزانه
فصل استفاده: فصول گرم
حجم: ۱۰۰ میل

 

ماگلر با طعم پرتقال خونی!

رایحه ای خنک و شیرین از پرتقال خونی که  به خوبی با نوعی نارنگی ترکیب شده مشام شما را نوازش خواهد داد. “اولترا زست” در عین شیرین بودن طعمی مرکباتی را در خود حفظ کرده است و حاله ای ملایم و اسپایسی از زنجفیل به همراه عطری یخی و الکلی از نعنا آن را در خود پیجانده است. نعنا در این عطر تنها حسی سرما زده به عطر می بخشد و از رایحه گیاه گون اثری دیده نمی شود. همچنین از وجود فلفل که در هرم بویایی عطر به کار گرفته شده ردپایی آشکار نیست.

رایحه تا بدین جا بسیار خنک و پر انرژی آشکار می شود. گام بعدی را در آغوش تمی شرقی خواهیم گذراند. دارچین اسپایسی شده که به نرمی با وانیل کم شیرین و کرمی و دانه تونکا آمیخته است. گویا عطر در گهواره ای از پرهای قو می غلطد. به آرامی نوسانی ملایم را از نت میانی به نت پایانی خواهیم داشت.
اکنون بیش از یک ساعت از عمر شکوفایی عطر می گذرد. آنچه باقی می ماند طعم مرکباتی ست که در پس زمینه موجی آرام می زند و وانیل و نعنای هندی ست که با عطر شیرین، شیری و ملایم خود در حالی که در سرمای نعنایی ذوب شده اند بر روی صحنه حضور می یابند.

در این سفر الترا شما را از روزی آفتابی و پرتکاپو به شبی تابستانی و گرم در کنار سواحل پر هیاهو از جمعیتی شاد رسانده است. همچون او مثبت و پر انرژی باشید و از زندگی لذت ببرید. این پایان الترا زست است.

 

 

 

هایپرعطر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *