سفر به دنیای ال بورن

با نگاهی سرشار از آرامش و اعتماد به نفس در میان جمع وارد می شود. کاملاً به خود مسلط است و به خوبی می داند که هیچ کس همچون او تاثیر گذار نخواهد بود. دیری نمی گذرد که همگان به اطرافش حلقه می زنند و او تنها ستاره ایست که مجلس را به دست گرفته و می درخشد.
نه! به او فکر نکنید، چرا که نگاه عمیق و نافذش چنان در شما رسوخ خواهد کرد که هرگز نخواهید توانست رد پای آن را از ذهن خود پاک کنید.

 

فراتر از رایحه

برند کارنر زاده بارسلونای زیباست، زاده اسپانیا. ۹ سال از شروع به تولید آن می گذرد و در این مدت کوتاه در میان عطربازان جایگاه خود را به خوبی یافته است. این کمپانی منحصراً به تولید عطرهای نیش و حرفه ای می پردازد و بازار هدف خود را بر مشتریان خاص متمرکز ساخته است.  Carner منحصر به آنهاییست که عطر را فراتر از دنیایی خوش رایحه می دانند، پا را از دنیای مد و فشن پیشتر می گذارند، حتی محدود به قالبهای تجاری برندهای پر زرق و برق نمی شوند و همواره در هر شیشه عطر، روحی انسانی و هنری جاودانه را جستجو می کنند.

 

برند: Carner Bacelona

نام: El Born

سال تولید: ۲۰۱۴

گروه بویایی: اورینتال فلورال

نوع: مردانه- زنانه (با توجه به سبک رایحه مناسب برای آقایان)

سن و فصل مورد استفاده: بیش از ۲۸ سال. فصول سرد، پاییز و بهار

مکان مورد استفاده: رسمی، رمانتیک

حجم: ۱۰۰ میل غلظت EDP

 

 

سفر به دنیای El Born 

همان گونه که انتظار می رفت، ال بورن در اولین تست اثری عمیق بر جای گذاشت. رایحه ای خوشایند که دل کندن از بوئیدن آن دشوار بود. عطری وانیلی-عسلی، گرم با طعمی شیرین هجوم می آورد. در میانه آن حالتی پودری نیز به مشام می رسد که کمی با الکل آمیخته است. ممکن است بسیار شیرین و الکلی جلوه کند اما صبر داشته باشید، محصولات حرفه ای اغلب در اولین تست گیرا نیستند و حتی گاهی بسیار نامطلوب جلوه می کنند! اگر تا پایان بمانید شکوه بارسلونای زیبا را کشف خواهید کرد.
مدت کوتاهی نمی گذرد که رایحه الکلی فروکش می کند و عطری دودی- گیاهی جایگزین آن می شود. گویا گیاهی سوخته را می بوئید که حالتی تلخ و تیز و اسپایسی دارد. در این گام El Born با طعم تلخ خود اولین رد پایش را در ذهن شما بر جای می گذارد. این اثر چنان عمیق است که رایحه آن حتی پس از اتمام بوئیدن در ذهن شما حک شده و باقی می ماند. رایحه وانیلی عسلی همچنان در روی کار ادامه دارد. عطر تلخ برای مدتی کوتاه حالتی خاکی و خشن به خود می گیرد اما دیری نمی گذرد که این رایحه محو می گردد و ال بورن را برای گامی جدید آماده می سازد.
عطر آرام آرام گرمتر می شود. بویی از داغ شدگی و بادام سوخته از آن به مشام می رسد که در پس زمینه به تلخی می گراید. طعمی تلخ و عمیق، برگرفته از بادام سوخته. پس از حدود ۱ ساعت و عبور از دو نت ابتدایی و میانی، وارد مرحله پایانی و صحنه آخر می شویم. اکنون دیگر افت و خیزها دیگر به پایان رسیده و نت های دودی، گیاهی، اسپایسی و خاکی به کنار رفته اند.
El Born تمامی آنچه را که در دست دارد رو می کند و شما را با احساسی سرشار از شگفتی تنها رها می سازد.

 

وانیل، عسل، مشک و چوب صندل وارد می شوند. طعمی شیرین، ملایم، نرم و مخملی که حالتی شیری دارد شما را در فضای کلاسیک بارسلونا رها می سازد. رایحه ای مست کننده که از بوئیدن آن سیر نخواهید شد. هر بار عمیق تر نفس می کشید و هر بار بیشتر عاشق می شوید… این El Born است، مولود اسپانیا. مردی که رد پای او هرگز از قلب شما پاک نخواهد شد.

 

 

هایپرعطر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *