به وسعت دریا به قدرت باد

بررسی عطر مردانه ایسی میاکه اوشنیک اکسپدیشن

 

به وسعت دریا به قدرت باد

صلابت کوه ها، آرامش اقیانوسها و جنب و جوش بادها همگی در این عطر نهفته است. “اوشنیک” یک ترکیب هماهنگ و بی همتا از قدرتمندترین سمبل های جهان طبیعت است.
” لئو د ایسی پور هوم اوشنیک اکسپدیشن ” که آن را به اختصار “اوشنیک” می نامیم چه بخواهید و چه نخواهید یکی از رایحه های ازلی و پایدار در دنیای مردان خواهد بود. عطر آن حقیقتاً مدهوش کننده و گیراست. رایحه ای برگرفته از عطری تلخ و جوان، سرزنده و البته بسیار شیک و مردانه.
برند میاکه طراح عطر فوق العاده “اوشنیک”، از زمره تولید کنندگانیست که در سالهای اخیر بسیار خوب ظاهر شده و حتی در تولید ادیشن یا همان نسخه های مختلف از یک عطر نیز بسیار خوب عمل کرده است. میاکه عموماً در تولیداتش به طبیعت توجه بسیار زیادی دارد و اغلب ایده هایش را از آن برداشت می کند. در خصوص “اوشنیک” نیز آن را همچون سایر اجدادش عطری ساخته برگرفته از طبیعت و با رایحه ای در ستایش از قدرت آبها و بادها.

 

نام: L’Eau d’Issey pour Homme Oceanic Expedition
کمپانی: Issey Miyake
نوع: مردانه
حجم: ۷۵ و ۱۲۵ میل
غلظت: ادوتویلت
مدت تولید: محدود
گروه بویایی: مرکباتی- ارمتیک
فصل مصرف: مناسب فصول گرم

 

بررسی رایحه:

عطر آن منحصر به فرد و خاص است؟ بله
جذاب و همه پسند است؟ بله
رایحه آن ازلی و ابدی خواهد ماند؟  صد در صد!
یکی از برترین رایحه های تابستانه برای آقایان.
نت ابتدایی با هجوم عظیمی از رایحه های مرکباتی باز می شود. فوق العاده است! نسیمی بسیار خنک و گزگز کننده که با عطر گریپ فروت، یوزو، دانه پرتقال تلخ و برگاموت آراسته شده است. کال و تلخ، کمی زبر، تیز و خاکی مانند و صیقل داده شده با عطر بهارنارنج. کاملاً سرد است، گویا در این سفر دریایی به قطب سفر کرده اید و سرمای بادهای سوزان آن را در شامه خود حس می کنید. در تمامی طول این سفر جوّ ِ دریای “اوشنیک” کاملاً آرام است، موج های ملایمی آن را همراهی می کنند و آسمان باز و روشن است.
با عبور از نت ابتدایی آرام آرام عطر تلخ و خاکی مانند قدرت گرفته و بر تمامی رایحه سایه می افکند. حالت براق عطر محو می گردد و نت های شور و آبدار دریایی ظاهر می شوند. اگر نت ابتدایی را ستایشگر بادها بدانیم، “اوشنیک” در این گام ستایشگر آبها و دریاست. این نت شما را به یاد شن های شسته شده در آبهای شور دریا می اندازد که به خوبی با مرکبات قدرت داده شده باشند.

پایان سفر نزدیک است و پس از حدود ۲ ساعت به مقصد، یعنی نت نهایی رسیده ایم. حالت عطر، چوبی و سرد و تلخ ِمرکباتیست. اگرچه این عطر ستایشی ست از عناصر آب و باد، اما در نت پایانی استحکام و استواری به وضوح مشهود است. بنابراین نت پایانی را می توانیم نمایانگر رشته کوه های با صلابتی بدانیم که ساختار انتهایی عطر را شکل داده اند.

 

کاراکتر عطر:

شخصیتی آرام،جنتلمن و البته مدرن دارد. جوان و شیک پوش است و با دقتی وسواس گونه به تمامی جزئیات اهمیت می دهد، البته همین دقت را در انتخاب عطرهایش نیز اجرا می کند. از هوش و ذکاوتی بی مانند برخوردار است و عاشق سفر است. پس اگر از دوستداران این مرد هستید همواره برای سفرهای دریایی آماده باشید.

 

 

هایپرعطر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *