در میان آتش و دود

 

در میان آتـــــش و دود

در دشت سبز و وسیع بودا و در فضایی دود گرفته از آتش، همچنان چوبهای نیم سوخته در زیر سم اسبها لگد مال می شد و برق سرد چکاچک شمشیرها آمیخته با عطر مقدس عود سربازان خسته را به جانفشانی بیشتر فرا می خواند. در پس ابری از دود به ناگاه اسبی رها هویدا شد. حضور آن، نویدی خوش از پیروزی بود برای کاپتانی اسیر شده در میان آتش و دود!
جنگ پایان یافت. بایرلی نوید خوش پیروزیست

 

جنگ بـــــودا

جنگ بودا یا بوداپست در سال ۱۶۸۶ ایده اصلی کمپانی مارلی در ساخت Byerley بزرگ بود. در این جنگ کاپتانی با نام بایرلی نوعی از نژاد اسب های ترک را یافت که از آن پس با نام وی شهرت یافتند. اگرچه همچنان بر ترک یا عرب بودن این نژاد بحث بسیار است اما این گونه به عنوان یکی از سه نژاد اسب های ترک شناخته می شود و از آنجا که در جنگ در گرفته میان عثمانی و مجارستان در بوداپست یافت شده است، احتمال ترک بودن اصالت آن بسیار بیشتر است.

 

برند: :  Parfums de Marly

نام: Byerley

سال تولید: ۲۰۱۵

گروه بویایی: چوبی

فصل: چهارفصل

نوع: مردانه

حجم: ۱۲۵ میل

 

 

بررسی رایحه:

با اولین تست سوار بر بایرلی به میدان نبرد وارد می شوید. دشتی وسیع و سرسبز سرشار از عطری خزه مانند که در احاطه سرمای برق شمشیرها قرار گرفته است. رایحه ای از چوب سدر که به خوبی با عطری خنک و سبز آمیخته است. کمی جلوتر هوا خشک و تیره است. اکنون با هر گام بایرلی به فضای آتش و دود نزدیک تر می شوید. گرمای آتش های افروخته در میدان جنگ که به خوبی توسط عطر هل پیاده سازی شده و رایحه چوبهای داغ شده در کنار عود کاملاً قابل استشمام است. مارلی  در اینجا به خوبی فضای نبرد را ترسیم کرده است. عود در این کار غلبه کمتری دارد و بیشتر حسی همچون داغی و خشکی را به عطر منتقل می کند. همچنان رایحه سبز و عطر دودی و خفیف وتیور به مشام میرسد.

 

در ساخت این عطر از وتیور جاوه استفاده شده است که تمی کم سبز، خشک و دودی را همزمان منتقل می نماید. با نزدیک تر شدن به نت پایانی نبرد پایان می یابد. نسیمی خنک، کم تلخ و کم ترش از مرکبات به مشام می رسد. بر خلاف آنچه انتظار می رفت بایرلی با تمی چرب و شیرین پایان نیافت . کمپانی مارلی در صحنه نهایی بایرلی را از میان آتش و دود میدان نبرد به در می برد و شما را بر پشت آن به دشت های سر سبز و وسیع بودا می رساند. در سرزمینی آرام، دست نخورده و شاداب …

 

 

ویژگی های Byerley

یکی از برترین ویژگی های بایرلی آن است که می تواند به عنوان محصولی چهار فصل مورد استفاده قرار گیرد. گرمای آن نه آنقدر سوزان و سرمایش نه آنقدر گزنده است که شما را در مصرف سالانه محدود سازد.  سن مصرف در این کار بیش از ۲۴ سال تخمین زده می شود و موارد مصرف آن مجالس رسمی و مصارف روزمره است.

 

 

هایپرعطر
دیدگاه کاربران 2 دیدگاه
  • tahanzadeh ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ / ۹:۱۳ ب٫ظ

    مثل همیشه یک توصیف عالی

    • هایپرعطر ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ / ۸:۰۱ ق٫ظ

      سپاس از لطف شما و اینکه نظرتون رو ثبت کردید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *