گرما ، تمنا، زن بودن

 

گرمـــــا ، تمنـــــا، زن بــودن

اینها تمام آن چیزیست که در “برنز گادس” نهفته است… یک زن کامل!
وجودش همچون خورشید سوزان سواحل استوایی گرم، با عشق و پر اشتیاق است و در عین حال سرزندگی، نشاط و رها بودنش، شما را یادآور آبهای خروشان اقیانوس است. او خواستن و نیاز را در شما بیدار خواهد ساخت تا دیوانه وار همچون بت، وی را پرستش کنید.

 

جـــــــادوی بت بـــرنـــزی

گروه بویایی شرقی به قدر کافی این بت برنزی را جذاب و گیرا ساخته است که نیازی به وجود جادوی طلایی رنگش نباشد. اما او در عین آنکه بسیار گرم و پر حرارت است با سحر خود چنان آهسته شما را بر شن های سفید ساحل پیش می راند تا خنکای نرم موجهای دریا را بر پوستتان احساس کنید. تضادی زیبا که در هم ادغام شده تا فریبندگی و حرارت را در قالبی سرزنده و با طراوت ارائه کند. جادوی او سرما و گرما را با هم در می آمیزد و درخشش الماس گونه ی آبها، لمس انوار خورشید و صدای آرام موجها را القاء می سازد.

Bronze Goddess Eau Fraicheدر ۲۰۱۵ روانه بازار شد. این محصول از سری تولیدات برند Estee Lauder و کلکسیون “برنز گادس” می باشد. کلکسیونی که موفقیت های چشمگیری را از زمان تولید تا کنون برای “استی لادر” به ارمغان آورده و همواره مورد توجه هوادارانش بوده است. این نسخه نیز که در تابستان امسال ارائه شده ترکیبی شرقی را بر پایه گل و میوه های استوایی در کنار مرکبات آبدار عرضه می دارد.

 

برند: :  Estee Lauder
نام:  Bronze Goddess Eau Fraiche Skinscent 2015
نوع: زنانه
سال تولید: ۲۰۱۵
گروه بویایی: شرقی و گلها
سبک عطر: اغواگر، فریبنده
سن مصرف: ۲۲ الی ۳۸ سال
مکان مورد استفاده: رمانتیک، در کنار سواحل
فصل استفاده: فصول گرم
حجم: ۱۰۰ میل

 

بررسی رایحه:

عطری ترش و شیرین و کمی آبدار که حسی از طراوت و خنکی را منتقل می کند بیانگر نت ابتدایی برنز گادس می باشد. الهه برنزی پیش از هر چیز شما را به کناره آبها رسانده تا در ساحل سوزان از درخشش آفتاب، خنکای موج دریا را احساس کنید.
نوبت به نت میانی عطر می رسد. بر قلب سوزان ساحل گام می نهیم. گرمایی فریبنده و اغواگر که از این بت برنزی، ساحری توانمند می سازد. ترکیبی از عطر گلهای یاس و مگنولیا که کمی گس، سبز، شیرین و بسیار نرم هستند. رایحه آنها به آرامی با عطری شیرین و ملایم، بسیار کرمی و شیر مانند از نارگیل و وانیل ترکیب می شود. طعمی شیرین، خواستنی، نرم، بسیار عمیق و فریبنده که در عین حال همچنان خنکای خود را حفظ کرده است! و این است جادوی بت برنزی. او به خوبی قادر است حرارت وجود خود را که همچون آفتابی سوزان است با خنکایی از نسیم ادغام سازد تا در کنار گرمای عشقش ذوب نشوید.

 

چه کسانی مصرف کنند؟

اغلب تولیدات تابستانه رایحه ای خنک دارند که به واسطه این موضوع از فریبندگی و جذابیت عطر کاسته می شود، اما ویژگی مطلوب در “برنز گادس” حفظ جذابیت و گیرایی بسیار بالا در کنار خنکایی تابستانه است. این محصول به افرادی توصیه می شود که عطرهایی با طعم ملایم و شیرین در عین حال خنک را پسند می کنند، اگر از دوستداران محصولاتی نظیر Euphoria هستید، بسیار بر جذاب بودن عطر خود و تاثیر آن بر دیگران تاکید دارید یا محصولات بر پایه کهربا و وانیل را پسند می کنید مطمئن باشید این ساحر افسونگر شما را ناامید نخواهد ساخت.

 

 

هایپرعطر
دیدگاه کاربران 2 دیدگاه
 • رویا ۲۶ تیر ۱۳۹۸ / ۱۲:۱۲ ب٫ظ

  سلام خیلی متن خوبی بود ممنون از اینکه انقدر قلمتون شیواست.ولی ای کاش در مورد پخش بو و ماندگاریش هم یکم توضیح میدادین.خودتون موجود دارینش؟

  • هایپرعطر ۲۷ تیر ۱۳۹۸ / ۱:۱۶ ب٫ظ

   سلام و ممنون از اینکه نظر خودتون رو ثبت کردید
   این عطر پخش و ماندگاری متوسطی داره اما در حال حاضر موجود نداریم

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *