الهه معبد دریا

الهه معبــــــــــد دریا

پوستی به روشنی کف آب دریاها و موهایی همچون اشعه طلایی رنگ خورشید، لباس هایی از جنس حریر و جواهرات پر زرق و برق همواره بر چهره همیشه پر لبخند او زیبایی دو چندان می دهند و از او معشوقه ای لایق می سازند. به نرمی بر شن ها گام می نهد و در هر گام او شکوفه ای از عشق می روید. نگاه معصوم و فرشته گون او شما را مسخ خواهد کرد و در هر لحظه عشق بیشتری در قلب خود احساس خواهید کرد. او الهه معبد دریاست، الهه ای از عشق.
این بار نیز الهه معبد دریا خودنمایی کرده است و ذرات عشق خود را در پناه موجها به ساحل می رساند. معجونی از عشق که اصالت مگنولیا، استقامت چوبها، و نرمش و شیرینی عسل را همچون صدفی در قلب خود پنهان ساخته است…  Aqva Divina معجونی از عشق، عشقی از الهه معبد دریا!

معشوقه بولگاری

کمپانی بولگاری در ۲۰۱۵ با رایحه ای بکر و عاشق پیشه برای زنان آغاز به کار کرده است. Aqva Divina  رایحه ای کاملاً زنانه و ملیح است برای آنان که معشوقه بودن را دوست می دارند. همان گونه که انتظار می رفت، طراحی چنین اثری به آلبرتو موریلاس واگذار گردید. او با دستان و تفکر توانمند خود به خوبی معشوقه زیباروی بولگاری را ترسیم کرده است و موجهای عشقی را که او در اطراف می پراکند با هنرمندی تمام در قلب عطر جای داده است.

برند: :  BVLGARI
نام:  AQVA DIVINA
نوع: زنانه
سال تولید: ۲۰۱۵
گروه بویایی: گلها و آب
سن مصرف: ۱۸ تا ۴۰ سال
مکان مورد استفاده: رمانتیک
فصل استفاده: فصول گرم
حجم: ۲۵، ۴۰ و ۶۰ میل

بررسی رایحه:

“دی وینا” مژده ای ست برای طرفدارن رایحه های غیر شیرین! این عطردر نت ابتدایی خود با رایحه ای سرد، تمیز و کمی خشک و خش دار باز می شود. ظرافت کار در آن است که موریلاس به خوبی توانسته در میانه این حالات نرمی ویژه رایحه را در عطر حفظ نماید. با رسیدن به گام دوم عطر، گلهای مگنولیا بسیار رقیق و آرام شکوفا می شوند و در بستری از آبهای خنک و مواج قرار می گیرند. حس خش دار و نمکین عطر همچنان وجود دارد و به شدت کنترلی قوی بر طعم شیرین گل مگنولیا دارد تا آن را تعدیل نماید. هر از گاه، رایحه ای با طروات، کم شیرین و میوه ای از قلب عطر عبور می کند و بر لطافت آن می افزاید. “دی وینا” در این گام بسیار جذاب، زیبا و لطیف است! حتی می توانید دنباله پیراهن حریر او را که بر روی آبها می لغزد لمس نمایید.

درخشش خاصی در Divina وجود دارد که از ابتدا تا پایان با آن همراه است. درخششی همچون لمس اشعه خورشید بر آب دریا، براق و پر تلالو. Aqva Divina با هرچه نزدیک شدن به نت نهایی گویا آرام آرام خواب آلود می شود و به معبد خود در زیر آبها پناه میبرد. رایحه کمی شیرین می شود، عطر موم عسل به خوبی در آن مشهود می گردد و گل مگنولیا حضور پر رنگ تری در این گام  می یابد.

اگرچه نت نهایی نسبت به سایر نت ها طعمی شیرین تر دارد، اما هنر بزرگ  بولگاری در تعدیل این رایحه ها به گونه ایست که حتی مخالفان عطرهای شیرین نیز با Divina  همراه خواهند شد!

شیشه عطر:

شیشه عطر برگرفته از سری تولیدات مردانه Aqva  طراحی شده است. شیشه ای دایره ای و نیم تخت که الهام گرفته از سنگ ریزه های سواحل دریاست. درب طلایی رنگ آن یادآور موهای بلوند الهه معبدست و پیچ و تاب های نقش شده بر روی درب، حکایتی متفاوت از چین و شکن های پیراهن حریر او دارند. رنگ بدنه شیشه سفید انتخاب شده است که به خوبی بر پاکی عشق و پوست سپید این دختر زیباروی دلالت دارد.

 

هایپرعطر
دیدگاه کاربران
2 دیدگاه
 • سوگند ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ / ۳:۱۶ ب٫ظ

  سلام. خسته نباشید من بیست و نه سالم هست و یه عطر میخوام که کشش زیادی برای جنس مخالف داشته باشه عطر
  قبلیم نارسیسو رودریگرز صورتی بوده که راضی بودم به نظرتون این کار برای من خوب هست؟

  • هایپرعطر ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ / ۳:۴۴ ب٫ظ

   سلام خدمت شما
   با توجه به عطر مصرفیتون پیشنهاد می کنم “ولنتینو ولنتینا اسولوتو” رو تست کنید.
   توضیح بیشتری ندادید اما به نظر میاد این عطر برای شما مناسب نباشه.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *