بررسی ادکلنی از آرتیزان پارفیومر – وقتی رزها شکوفه می کنند

عطر ” رز پرایو آرتیزان پارفیومر ” از لحظه ای می گوید که رزها شکوفه کرده اند و عطر آنها را فضا را آکنده ساخته است. با خود می اندیشید که چقدر زندگی می تواند زیبا و دوست داشتنی باشد! گلبرگهای لطیف و تازه‌ی رز حس یک صبح رمانتیک بهاری را در پاریس شهر عشق، زنده می کنند.

 

آشنایی با L`Artisan Parfumeur

برند فرانسوی “آرتیزان پارفیومر” از ۱۹۷۰ کار خود را در صنعت عطرسازی آغاز کرد. اگرچه در قیاس با بسیاری از برندهای سرشناس قدمت چندانی ندارد اما به واسطه ابداعات و نوآوری های فراوانش در رایحه و استفاده از مواد خام کمیاب، برندی موفق و شناخته شده در سطح جهانیست. “L`Artisan Parfumeur” طراحی رایحه های خود را اغلب به دست زبده ترین هنرمندان عطرساز می سپارد و این همان راز لوکس و پرآوازه بودن محصولاتش است.

“ Rose Privee ” نام آخرین تولید زنانه این برند در ۲۰۱۵ است. همچون گذشته کمپانی آرتیزان کیفیت را در اولیت قرار داده و در ساخت این عطر از عصاره رزهای شکوفه کرده و کمیاب ماه می استفاده کرده است. رزهایی که در این ماه شکوفه می کنند بسیار گرانبها هستند و فرصت چیده شدن و عصاره گیری از آنها بسیار کوتاه است.

در ادامه به بررسی رایحه این محصول فوق العاده بهاری می پردازیم که مختص بانوان شیک پوش و رمانتیک طراحی شده است.

 

نام: Rose Privee
کمپانی: L`Artisan Parfumeur
نوع: زنانه
گروه بویایی: گلها
فصل و سن مصرف: مناسب فصول گرم و تمامی سنین

بررسی رایحه :

” رز پرایو آرتیزان پارفیومر ” در نت ابتدایی گلدار و مرکباتی و سبز طراحی شده است.
عطری بسیار طبیعی و لطیف از گلبرگ های با طراوت و مرطوب رز آغاز کننده رایحه است. در کنار آن نسیمی خنک از پرتقال تلخ یا چیزی شبیه به پوست گریپ فروت با تمی علفی و سبز که بسیار کم رنگ است  گسترش می یابد.
با رسیدن به نت میانی حسی عجیب در عطر رشد میکند، حال و هوایی همچون گام برداشتن در باغی سرشار از عطر چوبها و گلهای رز. “رز پرایوی” اگرچه در ساختار هرم بویایی خود اسانسی از چوبها ندارد، اما این رایحه به نحوی غیرمنتظره در قلب آن، به صورت مه گرفته جاسازی شده و فضایی همچون حضور در یک باغ پر از چوب و گلها را ایجاد کرده است. نت چوبی کاملاً ظریف و رام است و به ملایمت در پس زمینه عطر پیش می رود.
اکنون دیگر از رایحه گریپ فروتی و سبز کاسته شده و رز به سطح می آید. نت میانی عرصه یکه تازی “رزهای ماه می” است، ظریف و با طراوت . این رایحه مدهوش کننده همچنان ادامه دارد تا به پایان نزدیک می شویم.
“داچه فور” طراح عطر اجازه نداده که تا پایان این داستان، سایر ترکیبات گلها وارد صحنه شوند چرا که Rose Privee در واقع عطریست در مقام قدردانی از رایحه رزهای ماه می!

به نت نهایی نزدیک شده ایم، یاس بنفش با تمی پودری دست در دست مگنولیا با عطری گلدار و کرمی وارد صحنه می شوند. نت چوبی را فراموش نکنید هنوز در پس زمینه جریان دارد و عطری علف مانند را نیز با خود همراه کرده است. این ترکیبات آنقدر ادامه می یابند تا “رز پرایوی” را با رایحه ای گلدار و لطیف که رز در آن سو سو می زند به پایان برسانند.

 

کاراکتر عطر :

او بانویی دلربا و خواستنی ست با روحی لطیف و عاشق پیشه. جذاب و صلح طلب است و در کنار او احساس آرامش خواهید کرد.

 

هایپرعطر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *