مهمانی مجلل گرلن – بررسی ادکلن سانتال رویال گرلن

باغی سرسبز که مسیرهای سنگ فرش شده آن شما را به نمایش پیکره های هنرمندانه مرمرین هدایت می کند و در نهایت به سوی قصری که پنجره های بلندش با پرده های ابریشمین تزئین شده است. قصری که در آن قاب های بزرگ ِنفیس و شجره نامه ها، روی دیوارها را پوشانده اند و خبر از قدمتی طولانی می دهند. تمامی اینها، فضایی از سالهای ۱۸۰۰ فرانسه را به یاد شما خواهند آورد و این همان حسی ست که گرلن سعی در القاء آن دارد.

 

قدمت و اصالت برند گرلن

نزدیک به دو قرن است که نام گرلن اصالت را با خود به همراه دارد و آنچه خواندید فضاییست که جدیدترین تولید این برند شما را در آن قرار می دهد. “سانتال رویال” حسی ست از یک اصالت و لاکچری بی پایان!
رایحه این محصول به هیچ عنوان کلاسیک و ثقیل نیست. برخلاف بسیاری از برندهای دیگر که با ترکیبات عودی یا چوب صندل دست به تولید رایحه هایی سنگین و عربی می زنند، گرلن از این قائده مستثنی ست. کمپانی به نحوی کاملاً هنرمندانه رایحه شرقی سانتال را، غربی و مدرنیزه ساخته است. لازم به ذکر است که چنین روشی در کارهای برند لاکچری Creed خصوصاً در Royal Oud نیز دیده می شود که البته این نقطه قوت بزرگیست برای هر دو برند چرا که آنها را محدود به بازارهای عربی نساخته و دربهای بازار جهانی را تا ابد به رویشان گشوده است.

 

نام: Santal Royal
کمپانی: Guerlain
نوع: زنانه- مردانه (مناسب آقایان)
گروه بویایی:شرقی- چوبی
فصل و سن مصرف: مناسب فصول سرد و سنین بیش از ۲۷ سال

 

بررسی رایحه سانتال رویال :

Santal Royal محصولیست قابل مصرف برای خانم ها و آقایان که پایه عطر در آن چوب صندل و ادویه است و سایر رایحه ها به عنوان چاشنی و تزئین در کنار آن به کار رفته اند.
نت ابتدایی با رایحه ای چوبی و عمیق از صندل و شکوفه های بهار نارنج باز می شود. گرم، چوبی و بسیار کم تلخ که به کمک عطر بهارنارنج کمی تازه و با طراوت شده است. رایحه دارچین به سرعت نفوذ خود را آغاز می کند و با طعمی شیرین و ملایم با صندل همراه می گردد. گرلن مانور خود را عمدتاً بر روی رایحه صندل قرار داده و عطر عود را به عنوان چاشنی به کار افزوده است. گامی رو به جلوتر برمی داریم و ترکیب گرم،شیرین، نسبتاً ملایم و ادویه ای صندل و دارچین با رز ، کهربا و چرم برخورد می کنند. همچنان که چوب صندل در پس زمینه جریان دارد، کهربا و مشک با چرم و رز آمیخته می شوند و سانتال رویال حالتی رزی- عسلی به خود می گیرد. چرم نیز در این میان به خوبی با کهربا و مشک آمیخته می شود و حالتی تنباکویی، عمیق، فشرده و کمی خشک به خود می گیرد.
در این محصول سلطنتی بنا نیست بازی با نت ها یا فراز و فرودهای فراوانی را تجربه کنیم چرا که اینگونه با رایحه ای جلف و سبک سر رو به رو خواهیم شد و این بر خلاف ذات سانتال رویال است. این عطر به گونه ای طراحی شده تا حداقل بازی نت ها را داشته باشد و به این نحو ثبات و پایداری خود را بیشتر به رخ بکشد.

 

کاراکتر ادکلن سانتال رویال :

سانتال کاراکتری اصیل دارد که در ذات خود نجیب زاده و کمی مغرور است. او به اشرافیگری علاقه وافری دارد و عاشقانه زندگی لاکچری را می پرستد. او تحمل معمولی بودن را ندارد.

 

 

کلیدواژه : Guerlainگرلن
هایپرعطر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *