بررسی عطر دیور جوی – ساده و پر درخشش

عطر دیور جوی بررسی در هایپرعطر

عطر دیور جوی در آگوست ۲۰۱۸ در خبرها ظاهر شد. محصولی زنانه که در گروه بویایی گل بو- چوبی- مشک بو طراحی شده و مناسب فصول گرم سال بود. در این مطلب قصد داریم تا این محصول خوشایند Dior را مورد بررسی قرار دهیم.

 

رایحۀ عطر دیور جوی

نت ابتدایی ” JOY “، عطری از پوست نارنگی خاک گرفته دارد که با شکر شیرین شده باشد. در نت میانی ترکیبی از بوی ملایم و سبک رز و یاس های لیمویی را استشمام می کنید که اندکی بوی زردآلو و شکوفه های پرتقال نیز از آن به مشام می رسد. نت نهایی، همان جاییست که تم های گل بو و میوه ای در ترکیبی از چوبهای سندل و وانیل خامه ای محو می شوند. 

 

نقد عطر دیور جوی

علی رغم رایحه خوب و همه پسندی که دیور جوی دارد، متاسفانه یکی از نقدهایی که به آن وارد است، شباهت بسیار زیاد آن با شنل الور ادوتویلت است. عطر Dior Joy ، کاملا راه شنل الور را می پیماید و تنها تفاوت عمده ای که با آن دارد، شفافیت بیشتر و پیچیدگی های کمتری ست که در رایحه به نمایش می گذارد. شنل الور در مقایسه با ” جوی “، پیچیده و پر زرق و برق تر به نظر می رسد.

 

عطر دیور جوی مناسب چه کسانی ست ؟

عطر دیور جوی مناسب خانم هاییست که رایحه های گل بو ( بر پایۀ رز و یاس ) را پسند می کنند. علاوه بر آن به عطرهای ملایم و شیرین علاقه دارند و در جستجوی ادکلنی خنک، مد روز، جوان، سرزنده، همه پسند و آرام بخش هستند.

 

حجم و قیمت عطر دیور جوی

این ادکلن زنانه، سه حجم ۳۰، ۵۰ و ۹۰ میل دارد که با غلظت ادوپرفیوم در شیشه ای به رنگ صورتی پریده طراحی شده است. قیمت این کار را می توانید در ” قیمت عطر دیور جوی ” مشاهده نمایید.

 

هایپرعطر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *