سواحل نقره فام

سواحل نقره فام

رایحه ای از یک ساحل آفتابی با شن های سفید که بر موج های آن نسیمی خنک از دریا وزیدن می کند و شما را در فضایی رویایی غرق می سازد. این عطر، مناسب مردان و زنانیست که کنجکاوند و سرزنده و روحی آزاد و سرکش دارند.
آنها راحتی و آرامش خود را در اولویت قرار می دهند و به واسطه شخصیت گرم و جذابی که دارند افراد را به خوبی جلب می سازند.

Mandarino Di Amalfi

این عطر پاسخی ست از تام فورد برای روزهای گرم تابستانه! مندرینو با شیشه ای به رنگ آبی فیروزه ای طراحی شده که بیانگر عطر سرد، شاداب و پر تحرک آن است. رنگی به ژرفای آسمان ها و به چابکی ابرها. رایحه ای بسیار با طراوت و سرزنده در ترکیب با گروه مرکبات که به کمک عطرهای سرسبز پیچیده و آذین  شده است.  Mandrinoکاملاً مناسب روزهای گرم و خصوصاً مناطق استوایی ست که رطوبت و دمایی بسیار شدید دارند.

به احساست اعتماد کن… Becker  طراح رایحه

“به دیگران گوش نکن اما به آنچه که به تو لذت می بخشد و به احساساتت اعتماد کن. اگر به چیزی عشق می ورزی اما نمی توانی بگویی چرا، همین کافی ست.”
این تفکرات Calice Becker بانوی طراح رایحه این عطر است. او در کارهایش غریزی عمل می کند و عموماً با موفقیت نیز رو به رو می شود. این امر با نگاهی بر کارنامه کاری او و طراحی های بی نظیرش برای برندهای سرشناسی نظیر Kilian و Dior کاملاً آشکار می شود. ویژگی بارز تولیدات او، خلق رایحه هایی با درخشش و براقیت است که البته Mandarino  نیز از این موضوع مستثنی نبوده است.

او علی رغم آنکه در ساخت رایحه میانه خوبی با میوه ها و مرکبات دارد اما اغلب تولیداتش از تنوع خوبی در عطر و گروه بندی برخوردارند. این امر تسلط و قدرت وی را در طراحی عطرها نشان می دهد.

بررسی رایحه:

عطری روشن و براق شروع به شکوفایی می کند. گویا رقص شکوفه های پرتقال را در گستره درخشش نور خورشید به نظاره نشسته باشید. طعم کم شیرین، کم ترش و خشک شکوفه های پرتقال با رایحه تلخ و ترش لیموهای زرد رنگ می آمیزد و در این میان عطر نعنا نیز همچون نسیمی سرد بر آنها وزیدن می کند. سرمای سوزنده ای که به مانند نوشیدن یک لیوان لیموناد پر از یخ در تابستان عطش شما را رفع خواهد کرد.

نت های گیاهی و سبز زمانی وارد عمل می شوند که در پس زمینه هنوز هم طعم شیرین و ملایمی از مندرینو به مشام می رسد. از سرمای آنها کمی حالت الکلی و یخ احساس می شود که به خوبی در نت میانی توسط عطر گلها تعدیل شده است. خوشبختانه Mandrino چنان ترکیبی هماهنگ و متعادل دارد که جز نت های مرکباتی هیچ ویژگی زنانه یا مردانه بارزی در رایحه آن پیشی گیرنده نیست. از این رو از ابتدا تا به انتها محصولی کاملاً مردانه-زنانه محسوب می گردد.

عطر آرام آرام به سمت و سویی ملایم حرکت می کند و نت های مرکباتی رنگ می بازند. عطر تلخ بار خود را می بندد و مندرینو گرایشی بسیار دوست داشتنی و جذاب می یابد. گامی که در آن Calice Becker  طراح رایحه، مهر تائید خود را بر قلب شما می زند تا روح شما را از آن خود سازد. رایحه حالتی ابریشمین و مشک مانند می یابد و طعم شیرین و ملایم مشک با حسی هوس انگیز در قلبتان رسوخ می کند. اکنون مندرینو در قیاس با گام های سابق گرمتر اما عمیق احساس می شود.

در صحنه پایانی، گویا دیگر خورشید غروب کرده و از تلالو و درخشش آن خبری نیست. موجهای ساحل فروکش کرده اند و با خود خواهید گفت که چقدر این سکوت دریا زیباست!

 

هایپرعطر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *