بررسی تخصصی عطر ژوداموغ از برند کنزو – بازی عشق

 

کاراکتر عطر زنانه ژوداموغ

همواره با دلبری وارد می شود. در آن هنگام که در فکرش نیستید شکارش را انتخاب می کند و شما را به بازی فرا می خواند. فکر می کنید برد از آن شما خواهد بود؟!
پیش می روید، دستان شما پر است و دستان او خالی، با هر پیشروی برگهای برنده بیشتری را در دست می گیرید اما آنکس که هر لحظه به باخت نزدیک تر می شود شمایید نه او، چرا که این بازی اوست، بازی عشق!

 

بررسی Jeu D`Amour by Kenzo

برند کنزو در سال ۲۰۰۶ عطری  را با نام Amour عرضه کرد که با تولید آن، استارت طراحی کلکسیونی بزرگ آغاز شد. Jeu  d`Amour  نام محصول جدید این کلکسیون است که در گروه بویایی گل و میوه طراحی شده است. همچون خانواده بزرگ خود با عشق سر و کار دارد و طبع آن رمانتیک و نرمخو ست. شیشه این کاربسیار شبیه به خانواده Amour  های کنزو است اگرچه تفاوت هایی نیز دارد. انتهای آن همچون دامنی بلند است که بر روی زمین کشیده می شود و از این دیدگاه تفاوت عمده ای با انتهای منحنی شکل شیشه های قبلی این کلکسیون دارد. رنگ آن نیزاز سایه روشنی سفید به رنگی هلویی-بژ حرکت می کند که حسی بسیار رمانتیک و ظریف را القاء می نماید.
هرم بویایی ” ژوداموغ ” شامل انار، نوعی نارنگی و چای سبز در نت ابتدایی، گل فریزیا و مریم در نت میانی و چوب صندل و مشک در نت نهایی می باشد.

 

برند: :  KENZO
نام:  Jeu d`Amour
نوع: زنانه
سال تولید: ۲۰۱۴
گروه بویایی: گل و میوه
سن مصرف: ۲۰ الی ۳۵ سال
مورد استفاده:  قرار های رمانتیک
فصل استفاده: شبهای تابستان و بهار و پاییز

حجم: ۳۰، ۵۰ و ۱۰۰ میل باغلظت EDP

 

بررسی رایحه :

این شاید یک خبر خوب باشد که “ژوداموغ” جز اغواگری و عاشقانه بودن هیچ تشابه دیگری با کلکسیون Amour ها ندارد. پس می توانید با خیالی آسوده در انتظار یک عطر دلبرانه و متفاوت باشید!
نت ابتدایی با رایحه ای دخترانه و ملوس باز می شود. طعمی گس و کم ترش، کمی چوبی و خشک که با عطری آبدار و شیرین و میوه ای از نارنگی ترکیب شده است رایحه نت ابتدایی را تشکیل می دهد. عطر گلهای مریم آرام آرام آغاز به شکوفایی می کند. رایحه ای شیرین، گلدار، نرم و شیر مانند دارد. نسیم نت ابتدایی کم کم فروکش می کند و ژوداموغ با قلبی نرم و آکنده از گلهای شکفته مریم باقی می ماند. اگرچه در هرم بویایی این کار چای سبز دیده می شود اما جالب آن است که این رایحه حضوری در این عطر ندارد و یا به جهت تعدیل سایر رایحه ها به کار گرفته شده است.

ژوداموغ حالتی بسیار عاشقانه و شاعرانه می یابد و شما را در بازی عشق خود غرق می سازد. با هرچه بوئیدن آن بیشتر گرفتار خواهید شد چرا که او اغواگری بی نظیر است. عطر شیر مانند و کم تلخ چوب صندل آرام آرام نوسان می یابد و با طعم شیرین گلها از نت میانی و عطر تمیز و سبک و ملایم مشک از نت نهایی می آمیزد. نت نهایی جاییست که ژوداموغ قدرت می یابد و شما علی رغم آنکه برگهای برنده را در دست دارید بازنده نهایی بازی عشق خواهید بود!

 

طراحی شیشه :

کلکسیون amour شامل ۹ محصول متفاوت است که تمامی این شیشه ها با ظاهری نزدیک به یکدیگر توسط کریم رشید طراحی شده اند.

 

هایپرعطر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *