بیوگرافی برند بنتون، بالدسرینی، بنتلی و آرماند باسی

بیوگرافی برند بنتلی بالدسرینی آرماند باسی بنتون

بیوگرافی برند بنتون، بالدسرینی، بنتلی و آرماند باسی در این مطلب مورد بررسی قرار گرفته و سعی کرده ایم تا بیشتر تمرکز خود را بر بنیان گذاران این برندها معطوف کنیم.

والتر بالدسرینی

وارنر بالدسرینی

بیوگرافی برند بالدسرینی: وی در سال ۱۹۹۳ برند آلمانی بالدسرینی را تاسیس کرد. او در گذشته رئیس برند هوگو باس بود و در سال ۲۰۰۲ آن را ترک کرد.
عطرهای بالدسرینی روحی جوان و خوش استایل دارند.


والتر بنتلی

والتر بنتلی

بیوگرافی برند بنتلی:  او یک مهندس انگلیسی بود که موتور خودرو، هواپیما و موتورسیکلت های مسابقه را طراحی می کرد. فعالیت اصلی این شرکت در زمینه خودرو است. بنتلی از ۲۰۱۳ در زمینه عطرسازی فعال شد. این شرکت به همراه برندهای جگوار، گرس و آلن دلون، زیر مجموعه گروه لالیک است. اغلب عطرهای تولید شده توسط بنتلی در ردۀ روزمره و رسمی قرار می گیرند. این برند هنوز هیچ عطر زنانه ای تولید نکرده است.


benetton-group-hyperatr

لوچیانو، گیلیانا، گیلبرتو و کارلو بنتون
بیوگرافی برند بنتون: بنتون گروپ، برندی جهانی ست که در زمینه مد و فشن فعال است. این برند توسط خانواده بنتون در سال ۱۹۶۵ تاسیس شد و اکنون دارای ۵۰۰۰ فروشگاه در مارکت های بزرگ جهانی ست. این برند ایتالیایی از ۱۹۸۷ تولید عطر و ادکلن را در برنامه کاری خود قرار داد. عطرهای تولید شده توسط بنتون اغلب شخصیتی پویا دارند و در کلاس روزمره، اسپورت و غیر رسمی قرار میگیرند.

 


 

آرماند باسی

آرماند باسی
بیوگرافی برند آرماند باسی: وی پسر مرسدس باسی، موسس برند باسی است. مرسدس در سال ۱۹۴۰ این برند را پایه گذاری کرد و پس از او پسرانش آرماند و جوزف راه وی را ادامه دادند.
اولین عطر باسی در ۱۹۹۹ تولید شد. طراحی عطر در این کمپانی، به واسطه همکاری با عطرسازان سرشناس صورت می پذیرد.

 

 

هایپرعطر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *