روش های بازگرداندن کالا

رضایت مشتریان همواره از الویت‏‌های هایپرعطر بوده است و از این رو می‏‌کوشیم تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد. با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسایلی روبرو شوند که درچنین مواردی خدماتی در چهارچوب “خدمات پس از فروش” در نظر گرفته شده است. در صورت انصراف از خرید شما فرصت دارید ظرف مدت دو روز با رعایت شرایط زیر محصول دریافت شده را برگشت دهید.

 

مغایرت محصول ارسال شده

در صورتی که محصول ارسال شده برای شما با آنچه که خرید کرده‌اید مغایرت دارد، ظرف مدت ۲۴ ساعت پس از دریافت، از طریق شماره‌های اعلام شده در سایت به ما اطلاع دهید.

از باز کردن و یا مخدوش کرن سلفون عطر، دور انداختن جعبه آن، مصرف یا آسیب زدن به بسته بندی خودداری کنید و عطر را به صورت سالم و آکبند برای ما ارسال کنید.

پس از دریافت کالا و تائید سلامت آن، کالای مورد نظر شما، مجدداً ارسال شده و هزینه بازگشت کالا به آدرس ما نیز ظرف مدت ۴۸ ساعت به حساب شما واریز خواهد شد.

استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به ما بازگردانده شود. برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از اصل مغایرت را از بین خواهد برد.

 

انصراف از خرید

توجه:  انصراف از خرید و درخواست مرجوعی (بازگرداندن کالا) به کالایی تعلق می‌گیرد که باز نشده باشد. هرگونه دخل و تصرف، باز کردن بسته‌بندی اولیه، پلمب، برچسب‌ها و حتی نایلون وکیوم و شیرینگ، امکان مرجوع کردن را از بین خواهد برد حتی اگر از کالا استفاده نشده باشد.

– اگر هنوز سفارش ارسال نشده باشد، انصراف از خرید را هر چه سریع‏‌تر از طریق شماره‌های ۸۸۷۱۷۶۵۷ و یا ۰۹۱۰۶۷۳۲۲۳۲ به ما اطلاع دهید.

– اگر پس از دریافت کالا مشتری از خرید خود منصرف شود، حداکثر ۲ روز (۴۸ ساعت) پس از دریافت کالا‏، باید انصراف خود را به واحد خدمات پس از فروش اطلاع دهد.

– در این حالت، بازگرداندن کالا پس از تایید کارشناس، تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا باز نشده باشد،درشرایط اولیه خود (پلمپ) باشد،از آن استفاده نشده باشد،و به همراه همه ملزومات و اقلام همراه آن، ارسال شود. همچنین اگر کالا به‌ همراه هدیه فروخته شده باشد، بازگرداندن هدیه همراه آن نیز الزامی است.

لطفاً توجه داشته باشید که هرگونه تغییر در شرایط اولیه کالا، حتی در بسته‌بندی امکان استفاده از این سرویس را از بین خواهد برد.

همچنین در صورت انصراف از خرید، هزینه ارسال کالا به آدرس ما به عهده مشتری خواهد بود و هزینه خرید، ظرف مدت ۴۸ ساعت به حساب مشتری گرامی واریز خواهد شد. البته مشتری می‌تواند در صورت موجود بودن، عطر دیگری را به جای عطر قبلی سفارش دهد.

 

مواردی که شامل ضمانت مرجوعی نمی‌شوند

ریزش عطر

برای مشتریان گرامی قبل از ارسال، ظاهر کلیه عطرها و کالاها، اعم از آکبند بودن و سلامت جعبه و سلفون، چک می‌شود و چون امکان باز کردن و چک کردن داخل عطرها برای ما مقدور نیست، در صورتی که عطر پس از رسیدن به دست مصرف کننده و بازشدن، ریزش داشته و یا خالی شده باشد مسئولیتی در این خصوص بر عهده هایپرعطر نخواهد بود.

 

ماندگاری و پخش رایحه‌ی ضعیف

مسائلی مثل ماندگاری و پخش رایحه از کنترل هایپرعطر خارج است و این موارد می‌توانند بر حسب شرایط آب و هوایی متغیر باشند، لذا این موضوع شامل ضمانت مرجوعی نمی‌شود.

 

آسیب دیدگی جعبه پس از دریافت

به دلیل آنکه هایپرعطر کلیه عطرهای خود را به جهت سلامت ظاهری کنترل می‌نماید بنابراین در صورتی که جعبه عطر در حمل و نقل دچار آسیب دیدگی شده باشد این مورد شامل ضمانت مرجوعی نخواهد شد و ضرر آن متوجه شرکت ارسال‌کننده خواهد بود.

 

عطر را چگونه برگشت دهید؟

– لطفاً قبل از هر اقدامی با شماره‌های ذکر شده در سایت تماس بگیرید.

– از ارسال کالا بدون هماهنگی جداً، خودداری کنید.

– برای ارسال، باید کالا در جعبه یا کارتن اصلی خود به ‏خوبی بسته‌بندی شود و لوازم جانبی یا هدایای آن به همراه کالای اصلی ارسال شود.

– برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

– در صورتی که ساکن سایر شهرها هستید، برای بازگرداندن کالا از پست سفارشی استفاده کنید. لازم به ذکر است که هزینه‌های بازگرداندن کالا به غیر از این روش پستی،به عهده مشتری است و شرکت تعهدی در قبال این هزینه‌ها ندارد. اما هزینه پست سفارشی (در صورت عدم اصالت کالا) با ارائه فاکتور وقبض شرکت پست، پس از تایید سلامت کالا به حساب مشتری واریز می‌شود.

– اگر ساکن تهران هستید، برای هماهنگی ارسال پیک برای تحویل گرفتن کالا، با ما تماس بگیرید.

 

 

– بسته خود را به آدرس زیر ارسال کنید:

تهران، شریعتی،خیابان خواجه عبدالله انصاری، خیابان تیسفون،کوی گلایل ، پلاک ۷،  واحد ۲

کد پستی : ۱۶۶۱۷۵۹۷۱۹