شرایط استفاده و خرید

تعهدات هایپــر عطــر:

– ارائه محصول اصل و منطبق با سفارش ثبت شدۀ مشتری

– در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید، مانند اتمام موجودی کالا یا انصراف مشتری از خرید، مبلغ پرداخت شده طی ۲۴ الی ۴۸ ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد.

– پیگیری سفارشات تا تحویل نهایی به خریدار

– عدم سوء استفاده از اطلاعات مشتریان و یا قرار دادن آن در دسترس دیگران

– فراهم بودن محیطی امن طبق تعهدات و تحت نظارت بانک جهت خرید آنلاین

– منطبق بر ماده ۳۷ قانون تجارت الکترونیک در ﻫﺮﻣﻌﺎﻣﻠـﻪ از راه دور، ﻣﺼـﺮف ﻛﻨﻨـﺪه باید حداقل ۷ روز کاری برای اﻧﺼﺮاف از ﻗﺒﻮل ﺧﻮد ﺑﺪون ﺗﺤﻤﻞ ﺟﺮﻳﻤﻪ و ﻳﺎ اراﺋـﻪ دلیل داشته باشد در زﻣﻴﻨﻪ ﻛﺎﻻ ﺗﻨﻬﺎ ﻫﺰﻳﻨﻪ ﺗﺤﻤﻴﻠﻲ ﺑﺮ ﻣﺼﺮف ﻛﻨﻨﺪه، ﻫﺰﻳﻨﻪ ﺑﺎزﭘﺲ ﻓﺮﺳـﺘﺎدن ﻛـﺎﻻ ﺧﻮاﻫـﺪ ﺑـﻮد. (کالا باید طبق شرایط ذکر شده در بخش “بازگرداندن کالا” تحویل گردد)

خریدار متعهد می گردد و آگاهی دارد:

– پیش از انجام خرید، از موجودی و قیمت نهایی مطلع گردد.

– در صورت انصراف از سفارش، پیش از ارسال کالا، به سرعت مسئولین سایت را از طریق شماره‌های تماس مطلع گرداند.

– اطلاعات نام، نام خانوادگی، شماره تماس، کد پستی و آدرس خود را صحیح وارد نماید در غیر این صورت هر گونه مسئولیتی اعم از تاخیر در دریافت کالا یا هزینه‌های تحمیل شده بر هایپرعطر به جهت اشتباه در ورود اطلاعات بر عهده وی خواهد بود.

– در روش پرداخت نقدی یا کارت به کارت وجه مورد نظر را کامل و صحیح و بدون کسری پرداخت نماید.

– حق قطع فروش تمامی یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا، تغییر و نوسان قیمت بدون اطلاع قبلی، برای هایپرعطر محفوظ است.

– در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی عطرهای موجود در سایت، حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده برای هایپرعطر محفوظ است. وجوه دریافتی در اسرع وقت به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز خواهد شد و مشتری با ورود به سایت هایپرعطر می‌پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.

– تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.

–  اطلاعات هر محصول در وب‌سایت هایپرعطر، صرفاً برای اطلاع‌رسانی است و جنبه مشاوره ندارد. همچنین،نظراتی که کاربران در خصوص کالا در وب‌سایت درج کرده‌اند، تجربه یا اطلاعات شخصی افراد است و برای آنها و هایپرعطر مسئولیتی ایجاد نمی‌کند.