معرفی ادکلن های جدید مرداد ۱۳۹۸

معرفی ادکلن های جدید مرداد 98 در هایپرعطر

ادکلن هایی که در این مطلب معرفی شده اند، همگی آخرین عطرهای تولید شده در ۲۰۱۹ هستند و به زودی در بازار ایران و جهان توزیع خواهند شد.

ادکلن جدید ایو سن لورن لیبرا (Yves Saint Laurent Libre)

ادکلن جدید برند ایو سن لورن که برای خانم ها تولید شده است، در ماه مرداد یا شهریور امسال عرضه خواهد شد. عطر زنانه ایو سن لورن لیبرا ، برای خانم هایی طراحی شده که شخصیتی قوی، جسور و آزاد دارند. این ادکلن زنانه در گروه بویایی شرقی- فوژه شکل گرفته و قاعدتا دارای رگه هایی شرقی می باشد. لیبرا احتمالا رایحه ای گل بو (برگرفته از یاس) خواهد داشت که در قلب میانی، با عطر تلخ روغن اسطوخودوس و شکوفه های پرتقال (قوی و جدی) همراهی می شود، و در انتها، با نت نهایی شیرینی از مشک و وانیل به پایان می رسد. عطر جدید لیبرا ، در سه حجم ۳۰، ۵۰ و ۹۰ میل ادوپرفیوم تولید شده است.

ادکلن جدید شنل گابریل لی اسنس (Chanel Gabrielle L`Essencce)

در سال ۲۰۱۷، شنل عطری زنانه را با نام ” گابریل ” تولید کرد. این عطر رایحه ای گل بو و مرکب از یاس و مریم های کرمی دارد که به کمک گریپ فروت تلخ، کمی مرکباتی و پودری شده است و در نت نهایی به طعمی شیرین متمایل می شود.

ادکلن جدید ” گابریل لی اسنس ” نیز تا حدی سبک والدش را به ارث برده است. اسنس ، عطری از گل های کرمی دارد که با چوبهای سندل مزین شده است و بر بستری شیرین و اوزونیک، از وانیل و مشک سفید می آرمد. در مجموع اسنس ، رایحه ای نرم و براق تر از گابریل قدیمی خواهد داشت. این عطر در گروه بویایی گلی- چوبی- مشک بو و دو حجم ۵۰ و ۱۰۰ میل در دسترس خواهد بود.

ادکلن جدید کالان پاغفومز د مارلی (Kalan Pafums de Marly)

” کالان ” نام ادکلن جدید و مردانه برند مارلی ست. این عطر مردانه در ماه جولای امسال تولید شد و از ۳ ماه آینده یعنی در اکتبر، در معرض فروش عموم قرار خواهد گرفت.  کالان ، عطری ست که در گروه بویایی شرقی- ادویه ای طراحی شده است. این ادکلن جدید مردانه ، با نت های آبدار پرتقال خونی باز می شود و در ادامه نت های فلفل سیاه و ادویه های گرم آن را ادامه می دهند. در قلب عطر ، اسطوخودوس و شکوفه های پرتقال خودنمایی می کنند. و در نهایت ، عطر بر بستری از کهربا، چوبهای سندل، نت های چوبی، خزه و دانه های تونکا فرود می آید. به نظر می رسد کالان ، ادکلنی خواهد بود که در آن رایحه های کهربا، ادویه ها و پرتقال خونی باید غلبه داشته باشد. ادکلن جدید کالان، در دو حجم ۷۵ و ۱۲۵ میل با غلظت ادوپرفیوم موجود خواهد شد.

هایپرعطر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *