عطر خاص برای افراد خاص!

معرفی چند عطر خاص زنانه و مردانه

اگر دوست دارید متفاوت باشید و نمی خواهید هر عطری را که دیگران مصرف می کنند استفاده کنید، این مطلب را حتما مطالعه کنید.
در این پست به بررسی ۶ عطر خاص زنانه از برندهای گرس، دلچه گابانا، ژاکومو، کتی پری و بیانسه پرداخته ایم. همچنین از عطرهای مردانه، ۲ محصول قوی از برندهای جیمز باند و ۲۴ را مورد تحلیل قرار داده ایم. تولیداتی که هر یک می توانند گزینه های بسیار خوبی برای خرید باشند اما کمتر از آنها سخنی به میان می آید. پس در ادامه مطلب با ما باشید.

عطر ملکه قاتل!

عطر زنانه کیلر کوئین یا ملکه قاتل، ساختۀ برند کتی پری خواننده مشهور آمریکایی ست. رایحه ای بسیار گرم از بادام سوخته دارد که با طعم شیرین میوه های جنگلی آمیخته شده است. عطر آن کاملاً گرم و تهاجمی ست و با رایحه هایی که دارای شیرینی وانیلی یا کهربایی هستند و حالتی نرم خو با گرمای ملایم دارند، کاملا متفاوت است. اگر عطرهایی از قبیل بن بن یا انجل از برند ماگلر را پسند می کنید با این عطر خاص، مکله خوبی خواهید شد!

فرانسه در قلب کابوتین گلد :

“مادام الکس گرس” در فرانسه و در سال ۱۹۳۴ برند خود را راه اندازی کرد. او ابتدا با طراحی کلاه برای خانمها کارش را شروع کرد و بلاخره در سال ۱۹۵۸ اولین عطر خود را تولید نمود. کابوتین گلد، از آن دسته عطرهاییست که به واسطۀ رایحه اش بسیار شیک و فرانسوی محسوب می شود. یک عطر خاص که حسی پودری و تلخ دارد و بیانگر حالتی تجمل گرایانه است.
کابوتین گلد به لحاظ رایحه، تشابه و نزدیکی بسیاری با کوکو مادمازل از برند شنل دارد . از این رو اغلب پیش می آید که به عنوان جایگزینی برای کوکو مادمازل انتخاب می شود. مسلماً کاری که قیمتی فوق العاده مناسب دارد و از اصالت برند نیز برخوردار است، انتخاب بهتری برای خرید، در قیاس با عطرهای متفرقه خواهد بود!

تابستانی شیرین با بیانسه:

هیت راش و هیت وایلد ارکید دو عطر خاص و خوب از برند بیانسه، خواننده مشهور هستند. هیت راش از زمره عطرهاییست که بسیار شاد و سرزنده و بازیگوش است. رایحه ای آفتابی، سرشار از میوه های استوایی و شیرین و آبدار دارد که طعم انبه و هلو را در ذهن تداعی می کنند و بسیار لذت بخش هستند. اغلب تصورات عمومی در مورد عطرهای میوه ای منفی ست، و افراد فکر می کنند که بوی میوه یا میوه فروشی خواهند گرفت! اما بسیاری مواقع، عطرهای کاملا با کیفیتی در این دسته پیدا می شوند که به خوبی می توانند با عطرهای پرفروش جهانی رقابت کنند. هیت راش رایحه ای ست که باید تست کنید، چرا که فکر می کنم حتی از عطرهای میوه ای دیگری نظیر نینا ریچی طرح سیب هم سر تر باشد، فقط کمی در حقش اجحاف شده است!

و اما وایلد ارکید… بین عطرها کمتر کاری پیدا می شود که تم نارگیل را به صورت خنک داشته باشد اما اگر پیدا شود عطری بسیار خوب و قابل تفکر خواهد بود. وایلد ارکید تم یک نارگیل خنک، شیرین و نرم استوایی را به شما منتقل می کند که البته در انتها بیشتر حالتی چوبی پیدا می کند. این مدل هم شاد و جوان و سرزنده است. اگر از عطرهای وانیلی لذت می برید پیشنهاد می کنم شجاعت به خرج دهید و این عطر از بیانسه را حداقل تست کنید. مطمئنا با رایحه و قیمت خوبش شما را متعجب خواهد کرد!

ملکۀ دلچه گابانا:

دنیای عطرها هم مثل دنیای ما انسان هاست. گاهی فردی که لیاقت مقامی را ندارد به آن جایگاه می رسد و اوج می گیرد اما آنکه شایسته چنین مقامی ست نادیده گرفته می شود و پس زده می شود.
ایمپرتریس ۰۳ دلچه گابانا، از آن عطرهایی بود که باید بیش از اینها در میان مردم سر و صدا می کرد. قطعا و بی شک آن را عطری بسیار لایق تر از کارهایی نظیر آرمانی سی یا لاویه بل لنکوم که این روزها در سال ۹۷ باب شده اند می دانم. رایحه ای ست شایستۀ ستایش و بوئیدن و زندگی کردن! تنها عطری که توان برابری با آن را داشت، تولیدی از ورساچه برایت کریستال بود که به صورت محدود عرضه شد و به سرعت تولید آن قطع گردید. هنوز هم خوشحالم که این عطر خاص و فوق العاده ملکۀ زندگی من است و از دنیای عطرها پاک نشده!

این عطر در گروه بویایی گل بو-آب قرار دارد و قطعا یک عطر تابستانه عالی محسوب می شود. تقریبا رایحه ای از گل از آن به مشام نمی رسد و جالب اینکه آن ترکیبات میوه ای که در هرم بویایی این عطر به کار رفته نیز به مشام نمی رسند. در طول مدت کاری ام همواره شاهد بودم که این عطر هر خانمی را در تصمیم گیری بی اراده و فلج می کرد. ترکیبی از یک بوی بهاری و شاد، جوان، شیک و زنانه که در آن هیچ نتی بر دیگری برتری ندارد و شما با یک ترکیب پیچیده، هماهنگ و بسیار دوست داشتنی روبه رو هستید. اگر طرفدار عطرهای ویکتوریا سیکرت یا ایدل گرلن هستید، ایمپرتریس گزینه بسیار خوبی برای شما خواهد بود.

عطر فراموش شدۀ ژاکومو:

عطری که هم رایحه بسیار خوبی دارد هم برند با اصالتی و هم قیمت بسیار خوبی!
آرت کالکشن شماره ۰۲ از برند آمریکایی ژاکومو، ترکیبی ست از عطر وانیل معتدل و رقیق شده که با بوی چرم جیر ترکیب شده است. شاید فکر کنید که باز هم یک عطر وانیلی و تکراری دیگر، اما این کار با ظرافت های خاصی که دارد یک عطر صرفا شیرین و بی حالت نیست.
وانیل این عطر بسیار آرام و ساکت است و شاید کمی به سینما ایو سن لورن نزدیک باشد. اصلا شکری و غلیظ نیست و حالتی معتدل و بهاری دارد. چرم جیر در اینجا بوی غبار را به عطر اضافه می کند. گویا وانیل رقیق و پودر غبار با هم ترکیب شده باشند. “آرت کالکشن ۰۲” به دلیل بوی متمایز و زیبایی که دارد به راحتی می تواند در دسته عطرهای نیش قرار بگیرد. در مجموع این کار را به خانم هایی توصیه می کنم که از “نارسیسو رودریگز فور هر” استفاده می کنند و تمایل دارن زنانگی و قدرت را درکنار هم داشته باشند. به این عطر بسیار هنرمندانه و خاص با در نظر گرفتن برند و قیمتش نمره ۱۰ از ۱۰ می دهم چرا که واقعا لایق چنین نمره ای ست.

شیک، پر قدرت و جذاب مثل جیمز باند:

شیشه ای پر از ادویه های تازه و با طراوت که در یک لفاف گرم با یک شیرینی معتدل پیچیده شده اند. اگرچه عطر ۰۰۷ در گروه بویایی آروماتیک-فوژه قرار داده شده است اما شخصا آن را در دسته عطرهای اسپایسی دسته بندی می کنم. با بوئیدن آن، عطرهای لانویی ایو سن لورن، ساواژ دیور، اسپایس بمب و د وان دلچه گابانا پیش چشمانتان رژه خواهند رفت. گویا همه اینها را با هم می بوئید.

عطر مردانه جیمز باند ۰۰۷، متمایز بودن را از لانویی، همه پسند بودن را از ساواژ دیور، جنتلمن بودن را از د وان و مهربانی را از اسپایس بمب به ارث برده است. توضیح بیشتری نمی دهم چون توصیف بالا، گویاترین بیان از رایحه این عطر خاص مردانه بود. ۰۰۷ یک عطر جذاب و س ک س ی مردانه است.

مدرن و مردانه با برند ۲۴:

یک عطر مدرن و مردانه که تلخی فلفل را بر بستری از ادویه های تازه که با گرمای ملایم وانیل آمیخته، گسترده است. یک تضاد زیبا در رایحه که تلخی و شیرینی را در کنار هم دارد و موجب می شود در عین نرم خو بودن، جدی و جنتلمن به نظر برسد. در واقع عطر “۲۴ گو دارک” تشابه بویایی زیادی با “د وان جنتلمن” از برند دلچه گابانا دارد.

اکنون می توانید با خیالی آسوده این عطر خاص را انتخاب کنید، چرا که رایحۀ آن نزدیک با عطر بسیار مشهوری ست که در سال ۲۰۱۰ متولد شد و در همان آغاز تولدش پر فروش شد و شور و غوغای بسیاری به پا کرد! اگر از ترکیب عطرهای اسپایسی و وانیلی ملایم لذت می برید، گو دارک بسیار گزینه خوبی برای خنکای بهار و پاییز و حتی سرمای زمستان شما خواهد بود.

 

هایپرعطر
دیدگاه کاربران
2 دیدگاه
 • سوگند ۱۵ اسفند ۱۳۹۷ / ۱۱:۳۰ ق٫ظ

  سلام ممنون از نوشته بسیار خوبتون
  من چظور می تونم قیمت کابوتین رو ببینم و سفارش بدم؟

  • هایپرعطر ۱۵ اسفند ۱۳۹۷ / ۱۱:۴۳ ق٫ظ

   سلام خدمت شما
   داخل متن روی نام این عطر که به رنگ آبی شده کلیلک کنید. به صفحه همان عطر منتقل می شوید و می توانید قیمت را ببینید و سفارش دهید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *