پولو رد راش، جدیدترین عطر مردانه رالف لاورن

عطر مردانه پولو رد راش

 پولو رد راش، جدیدترین عطر مردانه رالف لاورن

برند آمریکایی رالف لاورن در تابستان ۲۰۱۸ اقدام به تولید عطری مردانه با نام پولو رد راش کرده است. اما داستان لاینِ “رد” از رالف از کجا آغاز می شود؟

این سری با عطری به نام “پولو رد ” آغاز شد. رایحه ای ملایم که با اسپایس های گرم و کمی شیرینی آمیخته بود و کاری مناسب و امن برای مصرف روزمره محسوب می شد. پس از آن “پولو رد اینتنس” متولد شد که البته تفاوت چندانی در رایحه آن با تولید قبلی مشاهده نمی شد. به همین دلیل خرید آن به کسانی که سابقاً “پولو رد” را تهیه کرده بودند توصیه نمی شد مگر آنکه قصد داشتند تا همان عطر را با ماندگاری پیشرفته تری در اختیار داشته باشند.
“پولو رد اکستریم” اما در این سری از تولیدات نگاهی متفاوت از سایرین داشت و تعجبی نداشت که موفق تر هم ظاهر شد. اکستریم، مردانه و سنگین تر وارد بازار کار شد و توانست با ماندگاری مطلوب و تلخ بودن تم اصلی اش نظرات بسیاری را به خود جلب کند.

و اما “پولو رد راش”

به نظر می رسد که این عطر حرف تازه ای برای گفتن نداشته باشد، یک محصول شیرین و نعنایی! عطری که به واسطه طعم شیرین سیب و آناناس تداعی گر اولین “پولو رد ” خواهد بود و شاید تنها در تلخی اسطوخودوس و سردی نعنا کمی تفاوت را از خود بروز دهد. این عطر در حجم ۱۲۵ میل و با غلظت ادوتویلت در گروه بویایی آروماتیک – میوه ای تولید شده است.

 

هایپرعطر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *