Benetton

برند بنتون

بنتون یک مارک مد لوکس ایتالیایی است که توسط سه برادر و یک خواهر از خانواده بنتون در سال 1965 تاسیس شده است. برادر بزرگتر لوچیانو بنتون بازار رو به رشد لباس های رنگی را شناسایی کرد و یک ماشین بافت خرید و اولین مجموعه از ژاکت های این کمپانی را تولید کرده و آنها را پشت دوچرخه اش گذاشت و فروخت. ژاکت‌هادر منطقه به فروش خوبی دست یافتند و لوچیانو از خواهرش جولیانا و برادران کوچکترش گیلبرتو و کارو دعوت کرد که گروه بنتون را تشکیل بدهند و در شرکت سهیم شوند.
بنتون از ابتدای دهه 1980 یک استراتژی تبلیغاتی منحصر بفرد را اتخاذ کرده است که به اندازه مدلهای رنگارنگش مشهور است. این کمپانی به جای تبلیغ مدلهایش، کمپین تبلغاتی «رنگهای متحد» که توسط اولیوریا توسکانی ایجاد و عکاسی شده است، شامل یک سری عکس های جنجالی است که برای جلب توجه نسبت به یک مسئله سیاسی یا اجتماعی استفاده می‌شود. یک مرد متبلا به ایدز در بستر مرگ، یک نوزاد تازه متولد شده که هنور آغشته به خون است، زندانیان منتظر اعدام و شلوار پر از جای گلوله یک سرباز کشته شده در جنگ بوسنی جزء به یادماندنی‌ترین عکسها هستند.
عطرهای مخصوص بزرگسالان و کودکان نیز توسط بنتون و با همکاری سلکتیو بیوتی به بازار عرضه شده است. اولین عطرهای این کمپانی به نام کالرز د بنتون برای خانم‌ها و آقایان در سال 1987 ارائه شدند.

محور فعالیت : مد
شرکت مادر : پوییگ
کشور : ایتالیا

در فروشگاه هایپرعطر می توانید عطر و ادکلن های بنتون را به صورت اصل و اورجینال و با بهترین قیمت تهیه نمایید.

اطلاعات بیشتر ...

مشاهده همه 15 نتیجه