Brooks Brothers

برند بروکس برادرز

خانه مد بروکس برادرز در سال 1818 توسط هنری سندز بروکس و در ابتدا به عنوان خانه مد لباس های آماده در آمریکا تاسیس شد. در سال 1845، به عنوان یکی از پیشگامان این کسب و کار، بروکس برادرز کت و شلوار های آماده ارائه کردند، زیرا در طول دوران تب طلای کالیفرنیا کسی فرصت سفارش کت و شلوار به خیاط را نداشت.
در سال 1850 شرکت لوگوی نهایی خود را با نخ های طلایی بر روی لباس‌ها حک می‌کرد (گوسفندی با خطوط طلایی بر روی کمربند) و تا به امروز نیز به عنوان لوگوی رسمی‌آنها باقی مانده است. این لوگو نمادی از تولید کنندگان پشم و مربوط به قرن 15ام بوده و به عنوان نشان شوالیه پشم طلایی استفاده می‌شده است. پشم طلایی در اساطیر یونان باستان استفاده می‌شده است که با داستان جیسون و آرگونات‌ها مرتبط است.
اولین فروشگاه آنلاین آنها در سال 1998 افتتاح شد و دومین فروشگاه بزرگ آنها در سال 1999 در نیویورک افتتاح شد. برای هماهنگ شدن با عصر مدرن، این شرکت خدمات خیاطی آنلاین را راه اندازی کرد، یک تکنولوژی نوآورانه که اندام یک فرد را اسکن می‌کند و لباس های منحصر به فرد با برش و اندازه اختصاصی که برای هر فرد به صورت مجزا متناسب خواهد بود.

محور فعالیت : مد
کشور : ایالات متحده

در فروشگاه هایپرعطر می توانید عطر و ادکلن های بروکس برادرز را به صورت اصل و اورجینال و با بهترین قیمت تهیه نمایید.

اطلاعات بیشتر ...

نمایش یک نتیجه