ایو سن لورن Y Live در راه است

ادکلن مردانه Y Live ایو سن لورن در فروشگاه هایپرعطر

 

Y Live نام ادکلن جدید برند ایو سن لورن است که در ۲۰۱۹ تولید شده است. کلکسیون Y که اکنون شامل سه ادکلن است، اصطلاحاً مجموعه ای امن است که با خیالی آسوده می توانید ادکلن های آن را مصرف کنید و از بازخوردهای مثبت دیگران در خصوص عطرتان شادمان شوید. سری Y، به گونه ای طراحی شده که کمتر مخالفی دارد و رایحه ای خوشایند برای عموم را به نمایش می گذارد.

این کلکسیون مردانه، در سال ۲۰۱۷ با ادکلن “وای”  ادوتویلت آغاز شد. ساختار اصلی این ادکلن در گروه بویایی چوبی آروماتیک شکل داده شد که رایحه ای ملایم و شیرین از اسپایس ها، و تلخی آلدئید براق را در هاله ای از خنکا بازتاب می داد.

پس از آن و در ۲۰۱۸ نسخۀ ادوپرفیوم روانۀ بازار شد که در گروه بویایی آروماتیک فوژه قرار داده شد و گرم تر از نسخه قبلی بود. ترکیب اسپایس و میوه ها، طعم شیرین قدرتمندتری را نسبت به مدل تویلت در آن ایجاد می کرد. “وای ادوپرفیوم” در قلب خود نیز دارای تلخی خاصی به سبک فوژه بود که آن را از نسخه ۲۰۱۷ تمایز میداد.

اکنون ایو سن لورن با مدل جدید Y Live در راه است. یک عطر آروماتیک اسپایسی کامل، که از همین اکنون چندان جذاب و ساختار شکن به نظر نمی رسد! ترکیبات آن شامل شکوفه های پرتقال در نت ابتدایی، زنجبیل و ترنج در نت میانی و مریم گلی و سرو در نت نهایی می شود. تشابه بویایی زیادی با اولین نسخه در آن مشهود است و حتی می تواند رایحه ای ساده تر از نسخۀ اول نیز داشته باشد. “وای لایو” قطعاً عطر بدی نخواهد بود اما اگر انتظار رایحه های فوق العاده یا بسیار متمایز را از آن دارید یا صرفاً تولیدات نیش را مصرف می کنید بهتر است به گزینه دیگری فکر کنید.

یک عطر خوش رایحه و دوستانه و امن، بهترین توضیح ممکن در مورد “Y Live” خواهد بود. در دو حجم ۶۰ و ۱۰۰ میل با غلظت ادوتویلت ارائه خواهد شد.

هایپرعطر
دیدگاه کاربران
2 دیدگاه
  • MR burberry ۲۶ شهریور ۱۳۹۸ / ۸:۰۴ ب٫ظ

    سلام این عطرو موجود دارین؟

    • هایپرعطر ۲۶ شهریور ۱۳۹۸ / ۸:۳۶ ب٫ظ

      سلام بله موجود است. داخل متن بر روی نام محصول که لینک شده است کلیک کنید. به صفحه محصول منتقل می شوید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *